O Tao

Restauracja

Tao Teppanyaki

 

Odwiedź Tao Thai & Sushi

Restauracja  TAO THAI & SUSHI mieści się nad Wisłą, przy kładce „Bernatka”, w jednej z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Krakowa jaką jest Podgórze.  Na tyłach zabytkowej kamienicy „Pod Lwem”, kryje się przepiękny ogród, który podziwiać można z zadaszonego i ogrzewanego tarasu/ogrodu zimowego. W roku 2014  postanowiliśmy rozbudować restaurację i powiększyć ją o część ogrodu, w którym można teraz usiąść i cieszyć się wspaniałym jedzeniem w pięknym, zielonym otoczeniu.

W menu naszej restauracji znajdziecie Państwo specjały kuchni tajskiej, japońskiej, sushi oraz dim sum czyli azjatyckie ?tapas?. Różnego rodzaju azjatyckie pierożki, bogaty wybór makaronów, zup oraz ciekawych dań głównych sprawi, że każdy smacznie zaspokoi tu głód i zmysły?  Aromat tajskiej bazylii, kolendry, imbiru i trawy cytrynowej oraz orientalny smak naszych potraw, przeniesie Państwa w świat dalekiego wschodu.

TAO  to idealne miejsce na szybki lunch lub kolację w ciągu tygodnia, ale również świetne miejsce na rodzinny obiad podczas weekendu.

W naszej restauracji organizujemy duże event`y w przestrzeni ogrodu, imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe np. komunie, wesela, urodziny oraz kameralne koncerty.

Bardzo dużą popularnością cieszą się organizowane przez nas warsztaty sushi wraz z nauką jedzenia pałeczkami  i zasadami japońskiego ?savoir vivre?.

Odwiedź Tao Thai & Sushi