Informacje Zen Rzeszów

Restauracja

Zen Rzeszów

 

Mamy przyjemność powiadomić wielbicieli kuchni ZEN, że od wiosny 2013 roku w Rzeszowie działa druga restauracja Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant.

Mieszczący się na Rynku Głównym pięciogwiazdkowy hotel Bristol, zaprosił ZEN do swoich pięknych przestrzeni. Restauracja nieco różni się od Krakowskiego pierwowzoru, niemniej jednak najważniejsze elementy wystroju zostały zachowane: bar z pływającymi łódkami, pokoje tatami, a także eleganckie i wygodne stoliki.

W karcie menu można znaleźć najpopularniejsze dania ZEN: kaczka teriyaki, hotate, edamame i wiele innych, a także sushi tworzone według koncepcji otwartego baru. Miłośnicy kuchni japońskiej przychodząc do rzeszowskiego ZEN, mogą usiąść przy barze i zamówić skomponowane przez siebie sushi, bądź poprosić Sushi Mastera, aby przygotował je według własnego pomysłu. Sushi Masterzy, kucharze i kelnerki rzeszowskiego ZEN przebyli długą drogę, aby nauczyć się obsługi Gości na takim samym poziomie, jaki reprezentuje krakowski Zen.

Mamy nadzieję, że ZEN w Rzeszowie spełni Państwa oczekiwania, zauroczy wyjątkową atmosferą, na którą wpływają m.in. ekskluzywne wnętrza hotelu Bristol, pobudzi wyobraźnię i przeniesie do Kraju Kwitnącej Wiśni…