O Tao

Restauracja

Tao Teppanyaki

 

Odwiedź Tao TEPPANYAKI

Restauracja  TAO TEPPANYAKI & MORE mieści się nad Wisłą, przy kładce „Bernatka”, w jednej z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Krakowa jaką jest Podgórze.  Na tyłach zabytkowej kamienicy „Pod Lwem”, kryje się przepiękny ogród, który podziwiać można z zadaszonego i ogrzewanego tarasu/ogrodu zimowego. W roku 2014  postanowiliśmy rozbudować restaurację i powiększyć ją o część ogrodu, w którym można teraz usiąść i cieszyć się wspaniałym jedzeniem w pięknym, zielonym otoczeniu.

TAO to pierwsza i jedyna restauracja w Krakowie serwująca TEPPANYAKI – dania przygotowywane w  widowiskowy sposób na specjalnej grillu  japońskim – „tepan”, którego płyta  od spodu podgrzewana jest nawet do  800º C.

Nasz Szef Kuchni Allan Zarandin, który wiedzę i doświadczenie zdobywał w najlepszych japońskich restauracjach na świecie,  zachwyca Gości pokazami żonglerki i wybuchami płomieni towarzyszącymi przygotowywaniu potraw.

W menu naszej restauracji znajdziecie Państwo specjały kuchni tajskiej, japońskiej, sushi oraz dim sum czyli azjatyckie „tapas”. Różnego rodzaju azjatyckie pierożki, bogaty wybór makaronów, zup oraz ciekawych dań głównych sprawi, że każdy smacznie zaspokoi tu głód i zmysły…  Aromat tajskiej bazylii, kolendry, imbiru i trawy cytrynowej oraz orientalny smak naszych potraw, przeniesie Państwa w świat dalekiego wschodu.

TAO  to idealne miejsce na szybki lunch lub kolację w ciągu tygodnia, ale również świetne miejsce na rodzinny obiad podczas weekendu.

W naszej restauracji organizujemy duże event`y w przestrzeni ogrodu, imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe np. komunie, wesela, urodziny oraz kameralne koncerty.

Bardzo dużą popularnością cieszą się organizowane przez nas warsztaty sushi wraz z nauką jedzenia pałeczkami  i zasadami japońskiego „savoir vivre”   oraz imprezy teppanyaki dla dzieci, podczas których nasz szef kuchni zabawia najmłodszych magicznymi sztuczkami, uczy jeść pałeczkami, a nagrany podczas zabawy film jest świetną pamiątką!

Odwiedź Tao TEPPANYAKI